Welcome to our online store!

Alternatoro-0124655012

Mallonga priskribo:

1245555036, 124655012, 124655019, 124655500, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466617, 50105889551, 74204666317, 74204666317, 74208666317, 74208666317, 74208666317, 74208666317, 74208666317, 74208666317, 74208666317, 74208666317, 74208666317, 74208666317, 74208666317, 74208666317, 74208666317, 74208666317, 74208666317,


Produkta Detalo

Pri ni

OEM-kodo

Aplikeblaj veturiloj

Produktaj Etikedoj

0124655012 Tensio (V) 24
Ampereco (A) 110
Rotacio CW
Pulio Tipo Fiksita
Puliaj Kanneloj 8
Pulio-Diametro (mm) 73
B+ Terminalo (30) M8
Ŝtopilo Kodo 167

  • Antaŭa:
  • Sekva:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Nia kompanio — Nitel Motors estas bonega fabrikanto de reduktaj startigiloj kaj ĝiaj komponantoj.Ni strikte pasigis ISO/TS 16949-2009 Internacian Kvalitan Sistemon.Niaj kontentaj produktoj inkluzivas Delco 38MT kaj 39 MT seriojn, Bosch-serion, Mitsubishi-serion, Prestolite-seriojn, Hitachi-seriojn, pli ol 10-seriojn kaj 100 modelojn de startmotoroj.Niaj produktoj taŭgas por multaj specoj de motoroj kaj Kamionoj, kiel Cummins-motoroj, Deutz-motoroj, Freightliner-Kamionoj, Internaciaj Kamionoj, Caterpiller-motoroj, Volvo-Kamionoj, Mack-Kamionoj, Renault-Kamionoj, DAF-Kamionoj, Scania-Kamionoj, Daewoo-Kamionoj, Iveco-Kamionoj, OMAN Kamionoj, Mercedes Trucks, Isuzu Trucks, Nissan Trucks, Weichai Power-motoroj, Sinotruk, DCEC-motoroj, CCEC-motoroj, Ŝanhajaj Diesel-motoroj, Dalian-Dizelmotoroj ktp.
    ni tre certas, ke kiam vi laboras kun ni, Ni povas serĉi komunan disvolvan profiton.
    Ni garantias la kvaliton.

    Ni garantias la servon.
    Ni garantias la utilan tempon.
    Ni garantias la livertempon.
    Fidu nin, Elektu nin, Venu al ni.
    NITEL-MOTOROJ
    Poŝtelefono |Whatsapp |Wechat: +86 13326253833
    Retpoŝto: carina-motors@hotmail.com
    Retejo: www.nitel-motors.com
    BOSCH 124555036
    BOSCH 124655012
    BOSCH 124655019
    BOSCH 124655500
    BOSCH 986049350
    BOSCH 4935
    LUKAS LRA03285
    LUKAS LRA03413
    LUKAS LRA3285
    LUKAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (RENAULT VEHICULOS IND.) 5010589551
    RVI (RENAULT VEHICULOS IND.) 7420466317
    RVI (RENAULT VEHICULOS IND.) 7420862899
    VOLVO 20466317
    VOLVO 20849352
    VOLVO 20850236
    VOLVO 21429782
    Fari Modelo Tajpu Jaro Info
    RENAULT TRUCKS KERAX 460.32 2006 - 12800 cc, 461 ĉp
    RENAULT TRUCKS KERAX 500.32 2006 - 12800cc, 500HP
    RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 440.19 2009 - 12800cc, 440HP
    RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460,18 T 2006 - 12800 cc, 461 ĉp
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 340HP
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100 cc, 380 ĉp
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 340HP
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 cc, 380 ĉp
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 cc, 420 ĉp
    VOLVO 9700 9700 2007 - 12100 cc, 460 ĉp
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 420HP
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 460HP
    VOLVO FM FM 500 2005 - 12800cc, 500HP
    VOLVO FM FM 500 2012 - 12800cc, 500HP
    VOLVO FMX 380 2010 - 12800cc, 380HP
    VOLVO FMX 420 2010 - 12800cc, 420HP
    VOLVO FMX 460 2010 - 12800cc, 460HP
    VOLVO FMX 500 2010 - 12800cc, 500HP
  • Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni